Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 19 × 8 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3140, Phaser 3155, Phaser 3160B, Phaser 3160N |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 1500 pages |
153.69лв. / 78.58€
Наличност: на път
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 19 × 8 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3140, Phaser 3155, Phaser 3160B, Phaser 3160N |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 1500 pages |