Additional information
| Weight | 0.1134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 17 × 4 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 8560 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 6 000 copies @ 5% coverage |
248.01лв. / 126.80€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.1134 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 17 × 4 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 8560 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 6 000 copies @ 5% coverage |