Additional information
| Weight | 1.3608 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 20 × 16.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7760 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 35000 pages |
| Weight | 1.3608 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 20 × 16.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7760 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 35000 pages |