Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 34.3 × 26.9 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | B210, B205, B215 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 6000 pages |
223.20лв. / 114.12€
Наличност: на път
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 34.3 × 26.9 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | B210, B205, B215 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 6000 pages |