Additional information
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 10 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox Versalink C7000 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 5300 pages |
247.26лв. / 126.42€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.0412 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 10 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox Versalink C7000 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 5300 pages |