Additional information
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 11 × 6 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C400/C405 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 8000 pages |
522.61лв. / 267.21€
Наличност: на склад
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 11 × 6 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C400/C405 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 8000 pages |