Additional information
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 11 × 6 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C400/C405 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10500 pages |
394.69лв. / 201.80€
Наличност: на склад
| Weight | 0.56 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 11 × 6 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C400/C405 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10500 pages |