Additional information
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3610/Workcentre 3615 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25300 pages |
843.16лв. / 431.10€
Наличност: на склад
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3610/Workcentre 3615 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25300 pages |