Additional information
| Weight | 1.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 18 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 3210N/ 3220DN |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2000 pages |
249.11лв. / 127.37€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 24 × 18 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 3210N/ 3220DN |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 2000 pages |