Additional information
| Weight | 0.6804 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 7.5 × 7.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7500 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 19800 pages |
1,038.22лв. / 530.83€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.6804 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 7.5 × 7.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 7500 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 19800 pages |