Additional information
| Weight | 2.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 19 × 37 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3600 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 14000 pages |
831.00лв. / 424.88€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 19 × 37 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 3600 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 14000 pages |