Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | 6360, Phaser™ |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 18000 pages |
546.68лв. / 279.51€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | 6360, Phaser™ |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 18000 pages |