Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6360 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 12000 pages |
909.00лв. / 464.77€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Phaser 6360 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 12000 pages |