Additional information
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 34.3 × 26.9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | B210, B205, B215 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10000 pages |
145.73лв. / 74.51€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.4 × 34.3 × 26.9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | B210, B205, B215 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 10000 pages |