Additional information
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 25 cm |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Наличност | на склад |
| Производител | XEROX |
| Скенер, тип | Duplex Automatic Document Feeder, Contact Image Sensor (CIS), Light Source: LED instant on |
| Медия, тип | Paper, plastic ID cards, photos |
| Медия, размер | A4 |
| Скенер скорост черно, стр./мин | 45 |
| Скенер скорост цветно, стр./мин | 35 |
| Скенер резолюция | 600×600 |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24 bit |
| Нива на сивота | 8-bit greyscale, 1-bit B&, W |
| Листоподаващо устройство | 50 pages (20 lb., 75~80 g/m2 paper) |
| Двустранно сканиране | Duplex (two side scanning) |
| Адаптер за негативи | – |
| Максимален размер на сканираната област, mm | ADF: 216 x 5994 mm, Min.: 51 x 74 mm |
| Интерфейс | Hi-Speed USB 2.0 |
| Мрежа | – |
| Безжична мрежа | – |
| Натоварване, стр./месец | 240000 |
| OCR софтуер | yes |
| Софтуер | ABBYY FineReader OCR software(Mac/PC), ABBYY Business Card Reader(PC), Mac software: TWAIN Mac driver, ICA Mac driver, Scanner Drivers for Windows: TWAIN, WIA, Visioneer: OneTouch(PC), Acuity(PC), Capture SE(PC), DriverPLUS, Organizer AI(PC) |
| Съвместими операционни системи | Windows 10, 8, 7 and macOS 10.14 – 11.3 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 285 x 470 x 325 |
| Цвят | White-Blue |



















