Additional information
| Weight | 46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 49 × 52 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HISENSE |
| Размер на екрана, inch | 100 |
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Laser |
| Резолюция | 3840×2160 |
| Smart функция | Smart |
| Динамичен контраст | 2400:1 |
| Честота, Hz | 60 |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 2 x 15W, Dolby Atmos |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, CI+ Slot, Digital Audio out, Service |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | Screen: 23.7 x 3.8 x 126.8 cm, Console: 56.5 x 31.9 x 12.1 |
| Цвят | Black |



























