Additional information
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | AMD |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 12 |
| Честота, GHz | 4.40 |
| Кеш, MB | 140 |
1,534.42лв. / 784.54€
Наличност: на път
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3.7 × 3.7 × 3.7 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | на път |
| Производител | AMD |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Брой ядра | 12 |
| Честота, GHz | 4.40 |
| Кеш, MB | 140 |