Additional information
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 16 × 14.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | LBP712Cx, LBP710Cx |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 6300 pages (based on ISO/IEC 19798) |
| Weight | 1.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 16 × 14.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | CANON |
| Съвместимост | LBP712Cx, LBP710Cx |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 6300 pages (based on ISO/IEC 19798) |