Additional information
| Weight | 3.73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 16 × 9 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HUAWEI |
| Скорост | 1775 |
| Антена | Built-in antennas, Antenna gain: 2.4GHz – 10dBi, 5GHz – 11dBi |
| Интерфейс | 1x 10/100M/1GE, 1x SFP, Build in BLE5.2 Bluetooth |
| Стандарти | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax, IEEE 802.11h/d/e/k/v/w/r |
| Сигурност | 802.11i, Wi-Fi Protected Access (WPA), WPA2, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3, WAPI, 802.1X, Advanced Encryption Standards (AES), Temporal Key Integrity Protocol (TKIP), WEP, Open EAP Type(s) |
| Захранване | PoE+ |
| Управление | Cloud-based Management |
| Размери, mm | 200 x 200 x 69 mm |
| Тегло, g | 1910 g |











