Additional information
| Weight | 4.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 55 × 32 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink B415 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 75 000 pages |
| Weight | 4.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 55 × 32 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink B415 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 75 000 pages |