Additional information
| Weight | 4.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 55 × 32 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C625 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 150 000 pages |
| Weight | 4.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 55 × 32 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | VersaLink C625 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 150 000 pages |