Additional information
| Weight | 2.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 9 × 19 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox VersaLink B7125, B7130, B7135 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 80000 pages |
539.92лв. / 276.06€
Наличност: на път
| Weight | 2.72 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 9 × 19 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox VersaLink B7125, B7130, B7135 |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | up to 80000 pages |