Additional information
| Weight | 0.1179 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 6.5 × 4.5 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 15 000 staples |
| Обем, ml | – |
223.44лв. / 114.24€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.1179 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 6.5 × 4.5 cm |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | |
| Цвят | N/A |
| Брой страници | 15 000 staples |
| Обем, ml | – |