Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox ersaLink C625 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25 000 pages |
506.83лв. / 259.14€
Наличност: на склад
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox ersaLink C625 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 25 000 pages |