Additional information
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox ersaLink C625 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 8 000 pages |
225.27лв. / 115.18€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 12.5 × 12.5 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox ersaLink C625 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | Up to 8 000 pages |