Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 38 × 18 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox B310/B305/B315 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |
246.81лв. / 126.19€
Наличност: на склад
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 38 × 18 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox B310/B305/B315 |
| Цвят | Black |
| Брой страници | up to 8000 pages |