Additional information
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 14 × 7 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C310/C315 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 2 000 pages |
167.06лв. / 85.42€
Наличност: на склад
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 14 × 7 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | Xerox C310/C315 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | Up to 2 000 pages |