Additional information
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 8 × 8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 7830/7835/7845/7855 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 15000 pages |
207.83лв. / 106.26€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 8 × 8 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | XEROX |
| Съвместимост | WorkCentre 7830/7835/7845/7855 |
| Цвят | Cyan |
| Брой страници | up to 15000 pages |